Promocja

  Roboty solarne 6w1 - Solar Kit - wiatrak, helikopter, auto, robot

  19,31 zł 18,35 zł

  Kod: 2111
  Wysyłka:24 godziny
  Produkt dostępny (32 szt.)
  Waga:0.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

  Produkt:

  Roboty solarne, Solar Kit 6 - edukacyjny zestaw zabawek 6 w 1 do tworzenia sześciu zasilanych słońcem robotów. Dla dzieci od 10 lat.

  Ekologiczna zabawka

  Ekologia?

  Tak! Jeśli dbasz o ochronę środowiska i chętnie wykorzystujesz eko-rozwiązania w swoim domu, teraz możesz przenieść je także do pokoju Twojego dziecka. Wystarczy… słońce i Solar Kit Roboty solarne 6w1.

  Pokaż Twojemu dziecku, jak wielka moc drzemie w tej żółtej kuli gazowej, która świeci nad naszymi głowami i wykorzystaj ją do zabawy! Ale jak to zrobić w domowych warunkach i do tego w cenie, która nie puści nas z torbami?

  Dobrze. Weź długą drabinę, oprzyj ją o bardzo wysoką górę i zacznij wchodzić… Żartuję! Jest o wiele łatwiejszy sposób. Pozwól Twojemu dziecku wspiąć się na wyżyny… wynalazczości, rzecz jasna (jak słońce), i podaruj mu Solar Kit 6.

  Oświeć mnie…

  Solar Kit 6 to aż sześć wyjątkowych zabawek edukacyjnych w jednym. Ich serce stanowi panel solarny, napędzający silniczek i wprawiający zabawkę w ruch.

  Do przedniej zabawy wystarczą więc promienie słoneczne i… niezliczone pomysły na odgrywanie przeróżnych scenek.

  Najlepiej sprzedająca się zabawka edukacyjna!!!

  Zabawka 6 w 1

  Aż 6 zabawek:

  1. Wiatrak
  2. Helikopter
  3. Narciarz wodny
  4. Słoneczny samochodzik
  5. Robot
  6. Samolot

  to setki możliwości kreowania wspaniałych, zajmujących zabaw. Gdy znudzi się np. Robot, można zmienić go np. w samochodzik, następnie w narciarza lub inne zabawki. Po zmontowaniu kolejnej zabawki, dziecko doznaje ogromnej satysfakcji, ponieważ najwięcej radości sprawia coś, co zbudujemy sami.

  Kreatywna i mądra zabawa

  Ten wyjątkowy zestaw rozbudza kreatywność i uczy wykorzystania energii słonecznej do działania różnego typu urządzeń, w tym przypadku do zasilania silniczka elektrycznego zabawki.

  Nauka przez zabawę to naturalna forma poznawania świata, która dla dzieci jest najbardziej przyjemna i łatwo przyswajalna. Otwórz przed dzieckiem szerokie horyzonty możliwości - rozbudzona w nim kreatywność zaowocuje w przyszłości.

  Do samodzielnego montażu

  Solar Kit 6 to zestaw do samodzielnego składania sześciu modeli zabawek zasilanych energią słoneczną - bez kleju czy narzędzi. To jak połączenie klocków Lego i mini panelu słonecznego.

  Zasada działania

  Montujemy zestaw zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do opakowania. Do uruchomienia i poprawnego działania zabawki, najpierw należy poddać panel solarny działaniu promieni słonecznych. Zabawka najlepiej i najdłużej działa podczas zabawy na zewnątrz, przy ładnej, słonecznej pogodzie, ale jeśli zabawa na podwórku jest niemożliwa, wystarczy wcześniej położyć panel w nasłonecznionym, jasnym miejscu i pozwolić mu się naładować.

  Uwaga! Zestaw nie będzie działał poprawnie przy świetle fluorescencyjnym, w pomieszczeniu ciemnym lub podczas pochmurnej pogody. W przypadku dużego zachmurzenia lub zaciemnienia, element solarny można także naładować przy użyciu lampy halogenowej o silnym świetle.

  Naładowany panel solarny napędza silniczek i wprawia zabawkę w ruch.

  Zawartość zestawu:

  • panel słoneczny
  • silniczek
  • części montażowe

  Specyfikacja:

  Certyfikat bezpieczeństwa: CE
  Wiek użytkownika: dzieci od 10 lat
  Wymiary opakowania: 21 x 18 x 5 cm
  Zasilanie: zabawka działa bez użycia baterii – jest zasilana energią słoneczną
  Montaż: zabawka łatwa w montażu – nie wymaga użycia kleju i narzędzi

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  • OGROMNY Niezwykły Tor Kulkowy KULODROM 105 elementów

   OGROMNY Niezwykły Tor Kulkowy KULODROM 105 elementów

   59,96 zł

  ...jest pusty

  Powiadomienia

  Roboty solarne 6w1 - Solar Kit - wiatrak, helikopter, auto, robot

  @super_zakupy
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.